Skip to main content

Lid worden

Wenst u lid te worden van onze club ? U dient zich niet onmiddellijk in te schrijven, u kan beginnen met ons eerst een bezoekje te brengen om reeds een balletje te slaan en/of om te praten met een clubverantwoordelijke. Uw bezoek zal u in staat stellen om kennis te maken met de leden en met onze zaal.

Als nieuweling kan u eveneens één van onze trainingssessies volgen.

U zal alle nuttige informatie over onze club terugvinden bij het rondneuzen op onze site. Indien u nog vragen heeft, aarzel dan niet om contact op te nemen met ons.

Als u besluit om een volwaardig lid van onze club te worden, zullen wij u vragen om een ​​lidgeld van 120 euro op het rekeningnummer van Hurricane (IBAN : BE08 0011 2092 3613 ; BIC : GEBABEBB) te betalen. Dit lidgeld omvat het lidmaatschap bij de VTTL, de verzekering en de trainingssessies.

Wij hopen u weldra te zien bij Hurricane !