Skip to main content

Onze club

Geplaatst in

Onze club is gelegen in een groene omgeving, nabij de visvijver van Wemmel. De cafetaria van de sporthal geeft onze leden de gelegenheid om op het terras te genieten van een lekker glaasje, als het weer het toelaat natuurlijk.

De sporthal van Wemmel beschikt over een ruime parking, zodat je makkelijk je wagen kwijt kan in de nabijheid van ons lokaal.

De club beschikt over 10 hoogwaardige competitietafels. Vloer en verlichting werden speciaal ontworpen om optimale speelcondities te creëren.

Onze club is alle dagen van de week open. Tijdens het competitieseizoen kan je diverse geleide trainingssessies volgen, naargelang je niveau. 

Zaalbezetting

In juni 2012 is de club van Set-Jet Fleur Bleue haar lokaal kwijtgespeeld door een brand. Daarom heeft de gemeente Wemmel beslist om ons lokaal tijdelijk te verhuren aan deze club. Op donderdagavond vanaf 17u00 en op zondag vanaf de namiddag is dus de zaal voorzien voor Set-Jet Fleur Bleue.

De vrijdagavond en de zaterdagnamiddag zijn voorzien voor de competitie.

Op maandag, dinsdag en woensdag is de zaal ook voor Hurricane.

Openingsuren

De tafeltenniszaal is toegankelijk tijdens de openingsuren van het sportcomplex van Wemmel.

Volgend uurschema is momenteel van toepassing :

 • Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag : van 17u00 tot 23u00
 • Woensdag : van 13u00 tot 23u00
 • Zaterdag : van 10u00 tot 23u00
 • Zondag : van 13u00 tot 23u00

Tijdens het seizoen 2012-2013, is de zaal gesloten op:

 • 15 augustus (O.L. Vrouw Hemelvaart)
 • van 10 tot en met 15 oktober (verkiezingen- de zaal zal op dinsdag 16 oktober, vanaf 17u, heropenen)
 • 1 november (Allerheiligen)
 • 11 november (Wapenstilstand)
 • van 12 tot en met 17 december (Kerstdiner - de zaal zal op dinsdag 18 december, vanaf 17u, heropenen)
 • 25 december (Vrolijk Kerstfeest)
 • 1 januari (Gelukkig Nieuwjaar)
 • 31 maart +  1 april (Pasen)
 • 1 mei (Feest van de aarbeid)
 • 9 mei (O.H. Hemelvaart) 
 • 19 + 20 mei (Pinksteren)

Elk jaar is het sportcomplex gesloten gedurende de maand juli.

Affiches , op de ingangsdeur van de zaal, kondigen over het algemeen deze sluitingen aan.

Toegang tot de zaal

Enkel leden die hun lidgeld hebben betaald, hebben toegang tot de tafeltenniszaal. De gerant van het sportcomplex of een bestuurslid kunnen ten allen tijde aan de gebruikers van de zaal vragen om hun aansluitng te bewijzen en dus hun lidkaart te tonen. Hou deze dus steeds binnen handbereik.

Lidgeld

Het lidgeld is 111 euro en moet worden betaald op het rekeningnummer van Hurricane (IBAN : BE08 0011 2092 3613 ; BIC : GEBABEBB). Dit lidgeld omvat het lidmaatschap bij de VTTL, de verzekering en de trainingssessies.

Goed om te weten: de mutualiteiten storten in 2012 een bedrag tussen 15 en 30 euro terug voor lidmaatschap bij een sportclub. Hiervoor dien je bij je mutualiteit een formulier te halen of te downloaden.